הצטרפות לעמותה

מהי העמותה?

העמותה למשחקי תפקידים בישראל (ע"ר) פועלת מאז שנת 1998 כגוף מרכזי בתחום משחקי התפקידים בישראל. העמותה מארגנת כנסים, מייצרת תוכן, ועובדת בשיתוף פעולה עם גופים רשמיים במגוון פרוייקטים. מטרות העמותה הן:

  • להגדיל את היקף העוסקים בתחום משחקי התפקידים.
  • לספק תמיכה ושירותים לקהילות שחקני תפקידים וכן ליוצרי ואירועי משחקי תפקידים.
  • להרחיב את היצע ומגוון חוויות המשחק.
  • לפתח קהליה מקצועית בתחום ומסביב לו.

מה המשמעות של להיות חבר/ה בעמותה?

מליאת החברים של העמותה היא הגוף שמכוון את פעילות העמותה: החל מהחלטה על פרוייקטים והענקת מענקים ועד לבחירת הועד המנהל של העמותה, שמנהל את הפעילות השוטפת שלה. זה הגוף המרכזי בעמותה שמאפשר לה לפעול ומכווין את פעילותה.

האם כדאי לי להצטרף לעמותה?

האם את/ה מעוניינ/ת לפעול באופן משמעותי לקידום מטרות העמותה, לקחת חלק בהפקת יוזמות, פרוייקטים ואירועים שונים לאורך השנה, ולהשתתף באופן פעיל בדיונים על פעילות העמותה לאורך השנה? אם התשובה היא חיובית, אז כדאי להצטרף לעמותה.

איך אני מצטרפ/ת?

מי שרוצה להצטרף צריכ/ה לעשות מספר צעדים:

  • לקרוא את מטרות העמותה. הן כתובות ממש כאן למעלה! אלה המטרות שכל חברי העמותה פועלים כדי לקדם, הבסיס המשותף שעל בסיסו כולנו פועלים.
  • לקרוא את תקנון העמותה. תקנון העמותה מסדיר את פעילות העמותה ואת הדרך בה חברי העמותה מקבלים החלטות.
  • לשלוח בקשת הצטרפות לועד העמותה, במייל board@roleplay.org.il. על בקשת ההצטרפות להיות מנוסחת בהתאם לסעיף 1 בתקנון (תתי סעיפים ב' וג').

מה צריכה לכלול בקשת ההצטרפות שלי?

כאמור, הבקשה צריכה להיות מנוסחת לפי סעיף 1 בתקנון (תתי סעיפים ב' וג').
בנוסף, מומלץ לספר קצת על עצמך, על הרקע שלך בתחום ועל הדברים שברצונך לקדם כחלק מהעמותה. לפני שמתקבלים חברים חדשים, בקשת החברות שלהם מועברת לכל חברי העמותה הקיימים שמביעים את דעתם על המועמדים החדשים. רצוי שחברי העמותה ידעו מי את/ה!

ומה הלאה?

לאחר שישמע את דעותיהם של חברי העמותה, ועד העמותה יקבל החלטה במסגרת ישיבת ועד על קבלת החברים החדשים, ויעדכן את המועמדים מיד לאחר מכן.
באם תתקבל/י כחבר/ה מן המניין, יהיה עליך לשלם דמי חבר חודשיים. ניתן לעשות זאת פה.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.